Gładkie ciało na lato

Zima to najlepszy czas na depilację

Czy wiesz, że...

1. Depilacja laserowa nie powinna być wykonywana latem. Ekspozycja na promienie słoneczne czy światło w solarium utrudniają przeprowadzenie zabiegu.

Zima to najlepszy czas, żeby przygotować idealnie gładkie ciało na lato.

2. Depilacja to oszczędność czasu. Depilacja maszynką w domu to 10 minut jednorazowo, robisz to np. 3 razy w tygodniu, czyli zakładając, że depilujesz się od 16 roku życia do siedemdziesiątki, to uwaga, tracisz na to 55 dni, czyli prawie 2 miesiące życia nieustannego golenia nóg 😉

3. Depilacja to oszczędność pieniędzy. Jeśli depilujesz się maszynką od 16 do 70 roku życia, to zakładając, że robisz to jednorazówką, to przez ten czas na maszynki wydasz aż 23 760 zł!

4. Depilacja Laserem Vectus to bardzo krótki zabieg. Jednorazowa depilacja trwa ok. tylko 5 minut.

Masz pytania? Na dole strony znajdziesz odpowiedzi lekarza dermatologa na najpopularniejsze pytania naszych klientek.

Depilacja swarzędz

Zapomnij o bolesnej depilacji

Zapomnij o bólu

Pewnie masz już różne doświadczenia z depilacją.

Ciągłe golenie maszynką czy plastrami powoduje podrażnienia i nie rozwiązuje problemu na dłużej.

Możliwe, że za dużo czasu poświęcasz na wyrywanie pojedynczych wrastających włosków.

Depilacja Laserem Vectus nie boli i nie podrażnia!

Vectus rozwiązuje też problemy z owłosieniem spowodowanym gospodarką hormonalną.

Skończ z tym co uciążliwe i problematyczne, skorzystaj z naszej depilacji laserem Vectus. 

Odzyskaj pewność siebie i wyglądaj pięknie latem.

Zapomnij o bolesnej depilacji

Włosy znikną raz na zawsze

Mamy rozwiązanie! 🙂

Właśnie z myślą o takich ludziach jak Ty,  firma Palomar wymyśliła i opatentowała innowacyjny laser diodowy – Laser Vectus. Jak Vectus pomaga? Przede wszystkim zabieg laserem Vectus nie boli! Laser Vectus jako jedyny na stałe usuwa owłosienie. Laser Vectus świetnie radzi sobie z wlosami blond, włosami czarnymi, siwymi, cienkimi a nawet tymi silnymi. Po serii odpowiednio stosowanych zabiegów problemy z włoskami znikną. Vectus Epilacja to propozycja, którą przygotowaliśmy na bazie naszego 10 letniego doświadczenia. Vectus w połączeniu z naszą wiedzą to rozwiązanie Twoich problemów z depilacją. Zadzwoń do nas, opowiedz o problemie a my zweryfikujemy i określimy jak powinna wyglądać Twoja terapia.

Twoje bezpieczeństwo i komfort, wprowadziliśmy specjalne zasady

Możesz bezpiecznie korzystać z naszych usług bez strachu o sytuację związaną z COVID, ponieważ każda wizyta jest ustalana całkowicie indywidualnie.

Gabinet jest dokładnie dezynfekowany a nasza polityka rezerwacyjna powoduje, że przychodzisz dokładnie na swój zabieg bez zbędnego czekania. Chcemy, żebyś nie miał kontaktu z innymi pacjentami.

Maksymalnie dużo bezpieczeństwa dla Twojego komfortu.

Uwolnisz się od problemów z niechcianymi włoskami, a Twoja samoocena wzrośnie i poznasz czym jest życie bez tego problemu 🙂

Oczywiście możesz odłożyć wizytę na później lub dalej testować inne rozwiązania, ale w ten sposób odkładasz też problem w czasie i narażasz się na jeszcze więcej nieprzyjemnych doświadczeń.

Pytania pacjentów i odpowiedzi Lekarza Dermatologa

 1. Czy zabieg bardzo boli / czy można znieczulać miejscowo?

Zabieg laserem Vectus jest praktycznie bez bólowy. Laser Vectus posiada liczne rozwiązania minimalizujące dyskomfort.

Natomiast dla okolic newralgicznych np. bikini można zastosować preparat miejscowo znieczulający, natomiast jak wyżej zaznaczyłem odczucia stanowią jedynie dyskomfort a nie ból.

2. Jak będzie wyglądać wypadanie włosków po zabiegu (czy cebulki włosów są spalane, a po zabiegu czy mogą pojawić się strupki ?)

W przeciwieństwie do innych laserów nic nie jest spalane. Wiązka lasera jest pochłaniana przez komórki rozrodcze włosa, które emitując ciepło powoduje ich zniszczenie. Nie powstają żadne strupki, skóra okolicy zabiegowej może być jedynie delikatnie zaczerwieniona, choć najczęściej nie jest.

 1. Czy będę opuchnięta, bardzo obolała

Nie, po zabiegu może być minimalne zaczerwienienie w okolicy zabiegowej  i utrzymywać się przez parę godzin po zabiegu. Brak tutaj towarzyszącego obrzęku czy innego rodzaju dyskomfortu.

 1. Ile to kosztuje? Cała terapia usunięcia owłosienia np. z twarzy.

Jest to kwestia indywidualna, wszystko zależy od tego ile sesji należy przeprowadzić. Ilość sesji wstępnie określamy przy pierwszej wizycie a koszt jest zgodny z naszym cennikiem na stronie.

 1. Czy działa na włosy blond albo siwe?

Czym więcej jest barwnika w komórce włosa tzw. melaniny tym włos jest bardziej podatny na działanie lasera, dlatego włosy blond i siwe wymagają większej ilości sesji. Ale odpowiadając na pytanie, tak laser pomaga na takie włosy.

 1. Czy ogolić skórę przed zabiegiem?

Tak, jest to warunek konieczny. Najlepiej dzień przed zabiegiem by pominąć ewentualne podrażnienie skóry przez golenie.

 1. Jak przygotować skórę, np. czy mogę nakładać krem/balsam?

Niekoniecznie. Wskazane jest aby powierzchnia skóry była pozbawiona dodatków kosmetycznych tzn. balsamów, maści, kremów.

 1. Czy skóra może być opalona

Wskazane jest aby zabieg przeprowadzać około 4 tygodnie po ostatniej intensywnej ekspozycji na słońce lub np. solarium.

 1. Ile razy trzeba powtórzyć zabieg i w jakich odstępach czasu?

W zależności od okolicy zabiegi powtarzamy co 4 do 8 tygodni. Dla przykładu pachy co 4 tygodnie,  natomiast np. łydki co 6-8 tygodni.

 1. Czy jest możliwe, że np. w związku z zaburzeniami hormonalnymi będą rosły nowe włoski.

Istnieje taka ewentualność, iż włosy będące w fazie „uśpienia” będą reagowały po stymulacji hormonalnej na wzrost. Niemniej należy zaznaczyć, iż to właśnie depilacja laserowa jest jednym ze wskazań dla pacjentów borykających się z owym problemem

 1. Czy są podrażnienia po zabiegu/jak długo?

Niekoniecznie. W obszarze roboczym np. pach nie stwierdziłem podrażnienia podczas lat pracy z laserem. W wyjątkowych przypadkach może się pojawić lekki rumień, jest on jednak o ograniczonym zasięgu oraz znika już parę godzin po zabiegu.

 1. Jakie są przeciwwskazania np. karmienie piersią, ciąża

Ciąża i okres karmienia piersią to specyficzna grupa pacjentów dla których wszelakie zabiegi stanowią przeciwwskazanie.

 1. Czy antykoncepcja hormonalna nie jest przeciwwskazaniem?

Nie, nie jest.

Lekarz Medycyny

Dermatolog Tomasz Gaura

Oferujemy Państwu skuteczne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem najnowszych technologii. Nasz gabinet mieści się na ul. Sianowskiej 104 w Poznaniu. Zapraszamy!