Gładkie ciało na lato

Zima to najlepszy czas na depilację laserową!

Czy wiesz, że...

1. Depilacja laserowa nie powinna być wykonywana latem. Ekspozycja na promienie słoneczne czy światło w solarium utrudniają przeprowadzenie zabiegu.

Zima to najlepszy czas, żeby przygotować idealnie gładkie ciało na lato.

2. Depilacja to oszczędność czasu. Depilacja maszynką w domu to 10 minut jednorazowo, robisz to np. 3 razy w tygodniu, czyli zakładając, że depilujesz się od 16 roku życia do siedemdziesiątki, to uwaga, tracisz na to 55 dni, czyli prawie 2 miesiące życia nieustannego golenia nóg 😉

3. Depilacja to oszczędność pieniędzy. Jeśli depilujesz się maszynką od 16 do 70 roku życia, to zakładając, że robisz to jednorazówką, to przez ten czas na maszynki wydasz aż 23 760 zł!

4. Depilacja Laserem Vectus to bardzo krótki zabieg. Jednorazowa depilacja trwa ok. tylko 5 minut.

Masz pytania? Na dole strony znajdziesz odpowiedzi lekarza dermatologa na najpopularniejsze pytania naszych klientek.

Depilacja swarzędz

Zapomnij o bolesnej depilacji

Zapomnij o bólu!

Pewnie masz już różne doświadczenia z depilacją.

Ciągłe golenie maszynką czy plastrami powoduje podrażnienia i nie rozwiązuje problemu na dłużej.

Możliwe, że za dużo czasu poświęcasz na wyrywanie pojedynczych wrastających włosków.

Depilacja Laserem Vectus nie boli i nie podrażnia!

Vectus rozwiązuje też problemy z owłosieniem spowodowanym gospodarką hormonalną.

Skończ z tym co uciążliwe i problematyczne, skorzystaj z naszej depilacji laserem Vectus.

Odzyskaj pewność siebie i wyglądaj pięknie latem.

Zapomnij o bolesnej depilacji

Włosy znikną raz na zawsze

Mamy rozwiązanie!

Właśnie z myślą o takich ludziach jak Ty,  firma Palomar wymyśliła i opatentowała innowacyjny laser diodowy – Laser Vectus. Jak Vectus pomaga? Przede wszystkim zabieg laserem Vectus nie boli! Laser Vectus jako jedyny na stałe usuwa owłosienie. Laser Vectus świetnie radzi sobie z wlosami blond, włosami czarnymi, siwymi, cienkimi a nawet tymi silnymi. Po serii odpowiednio stosowanych zabiegów problemy z włoskami znikną. Vectus Epilacja to propozycja, którą przygotowaliśmy na bazie naszego 10 letniego doświadczenia. Vectus w połączeniu z naszą wiedzą to rozwiązanie Twoich problemów z depilacją. Zadzwoń do nas, opowiedz o problemie a my zweryfikujemy i określimy jak powinna wyglądać Twoja terapia.

Twoje bezpieczeństwo i komfort - wprowadziliśmy specjalne zasady

Możesz bezpiecznie korzystać z naszych usług bez strachu o sytuację związaną z COVID, ponieważ każda wizyta jest ustalana całkowicie indywidualnie.

Gabinet jest dokładnie dezynfekowany a nasza polityka rezerwacyjna powoduje, że przychodzisz dokładnie na swój zabieg bez zbędnego czekania. Chcemy, żebyś nie miał kontaktu z innymi pacjentami.

Maksymalnie dużo bezpieczeństwa dla Twojego komfortu.

Uwolnisz się od problemów z niechcianymi włoskami, a Twoja samoocena wzrośnie i poznasz czym jest życie bez tego problemu 🙂

Oczywiście możesz odłożyć wizytę na później lub dalej testować inne rozwiązania, ale w ten sposób odkładasz też problem w czasie i narażasz się na jeszcze więcej nieprzyjemnych doświadczeń.

Pytania pacjentów i odpowiedzi Lekarza Dermatologa

Zabieg laserem Vectus jest praktycznie bez bólowy. Laser Vectus posiada liczne rozwiązania minimalizujące dyskomfort.

Natomiast dla okolic newralgicznych np. bikini można zastosować preparat miejscowo znieczulający, natomiast jak wyżej zaznaczyłem odczucia stanowią jedynie dyskomfort, a nie ból.

W przeciwieństwie do innych laserów nic nie jest spalane. Wiązka lasera jest pochłaniana przez komórki rozrodcze włosa, które emitując ciepło powoduje ich zniszczenie. Nie powstają żadne strupki, skóra okolicy zabiegowej może być jedynie delikatnie zaczerwieniona, choć najczęściej nie jest.
Nie, po zabiegu może być minimalne zaczerwienienie w okolicy zabiegowej i utrzymywać się przez parę godzin po zabiegu. Brak tutaj towarzyszącego obrzęku czy innego rodzaju dyskomfortu.
Jest to kwestia indywidualna, wszystko zależy od tego ile sesji należy przeprowadzić. Ilość sesji wstępnie określamy przy pierwszej wizycie, a koszt jest zgodny z naszym cennikiem na stronie.
Czym więcej jest barwnika w komórce włosa, tzw. melaniny, tym włos jest bardziej podatny na działanie lasera, dlatego włosy blond i siwe wymagają większej ilości sesji. Ale odpowiadając na pytanie, tak laser pomaga na takie włosy.
Tak, jest to warunek konieczny. Najlepiej dzień przed zabiegiem by pominąć ewentualne podrażnienie skóry przez golenie.
Niekoniecznie. Wskazane jest aby powierzchnia skóry była pozbawiona dodatków kosmetycznych tzn. balsamów, maści, kremów.
Wskazane jest, aby zabieg przeprowadzać około 4 tygodnie po ostatniej intensywnej ekspozycji na słońce, lub np. solarium.
W zależności od okolicy zabiegi powtarzamy co 4 do 8 tygodni. Dla przykładu pachy co 4 tygodnie, natomiast np. łydki co 6-8 tygodni.
Istnieje taka ewentualność, iż włosy będące w fazie „uśpienia” będą reagowały po stymulacji hormonalnej na wzrost. Niemniej należy zaznaczyć, iż to właśnie depilacja laserowa jest jednym ze wskazań dla pacjentów borykających się z owym problemem.
Niekoniecznie. W obszarze roboczym np. pach nie stwierdziłem podrażnienia podczas lat pracy z laserem. W wyjątkowych przypadkach może się pojawić lekki rumień, jest on jednak o ograniczonym zasięgu oraz znika już parę godzin po zabiegu.
Ciąża i okres karmienia piersią to specyficzna grupa pacjentów dla których wszelakie zabiegi stanowią przeciwwskazanie.
 

Lekarz Medycyny

Dermatolog Tomasz Gaura

Ciesz się gładkimi nogami na dłużej!

Nie ma wątpliwości, iż trwała depilacja stanowi w ostatnich latach jedną z najczęściej wybieranych usług w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dzięki niej bowiem można raz na zawsze pozbyć się włosów, bez konieczności stosowania maszynek, depilatorów i innych temu podobnych rozwiązań. Depilacja laserowa to przede wszystkim trwałe usuwanie włosów, zapewniające każdemu, a w szczególności paniom – 100% komfortu i pełnego zadowolenia. W trakcie zabiegu, światło lasera likwiduje włoski, które są w fazie wzrostu, przepalając je wraz z całymi cebulkami, co właśnie powoduje, że one nigdy już nie odrosną.

Epilacja nóg to gładka skóra, bez jakichkolwiek podrażnień, krost i zaczerwienień. Usuwanie owłosienia w formie depilacji laserowej, to jak najbardziej doskonały wybór dla każdego. Istotne w tym wszystkim jedynie znaczenie ma to, aby postawić na specjalistów z Poznania, którzy dołożą wszelkich starań, aby móc zapewnić każdemu pacjentowi pełne zadowolenie w kwestii uzyskanych zabiegów.

nogi w botkach

Gładkie pachy? To możliwe!

Wybierając usługę, jaką jest usuwanie owłosienia z pach, otrzymać można najwyższej jakości rozwiązanie, jakie wykonywane w Poznaniu, zagwarantuje absolutnie wszystkim klientom pełne zadowolenie i satysfakcję z dokonanego wyboru. Sam zabieg trwa stosunkowo krótko, bo około 15 – 20 minut. Polega on na miejscowym podgrzaniu mieszka włosowego, z wykorzystaniem lasera i skoncentrowanej w nim wiązki światła. Ta emituje laser diodowy.

Istotne jest to, aby postawić na regularność odbywanych sesji, bowiem choć po pierwszej już wizycie można zobaczyć efekty, to jednak depilacja jest w pełni skuteczna tylko wtedy, gdy odbywa się serię kilku zabiegów. Uzależnione są one w dużej mierze od tego, czy dana osoba zmaga się z jasnym owłosieniem czy też z ciemnym. Czy taka epilacja pach boli? Nie jest to zabieg całkowicie bezbolesny, jednak nie powoduje też znacznego dyskomfortu. 

Po jego wykonaniu, może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, jednak po upływie 48 godzin wszelkie dolegliwości powinny zniknąć.

Zyskaj pewność siebie, nie tylko na plaży!

Choć jeszcze nie tak dawno, depilacja bikini stanowiła temat tabu i niewiele kobiet się na nią decydowało, to jednak dziś jest jedną z najczęściej wybieranych usług, jakie oferuje nam profesjonalny salon w Poznaniu, gdzie otrzymać można najwyższej jakości usługę usuwania włosów z tych właśnie miejsc. Depilacja laserowa to najlepszy sposób na to, by cieszyć się niezwykle gładką skórą miejsc intymnych, bez jakichkolwiek krostek, zaczerwienień i zmian, które mogłyby powodować ból, dyskomfort, ale również i wizualnie, gorszy efekt estetyczny.

Wybierając depilację bikini, uzyskać można przede wszystkim bezpieczeństwo. Laser w żaden sposób nie uszkadza skóry, bowiem fala dociera tylko i wyłącznie do mieszków włosowych. Skóra jest w pełni chroniona i absolutnie nikt nie musi martwić się o jej uszkodzenie. Takie usuwanie owłosienia to pewność, iż zyska się gładką skórę, co wpływa znacząco nie tylko na aspekt wizualny, ale również i na oszczędność czasu oraz pełną wygodę. Korzyścią tej formy zabiegu w Poznaniu jest także higiena. Dzięki depilacji laserowej można utrzymać okolice intymne w odpowiedniej kondycji. Wrastające włoski czy podrażnienia, przestaną być w końcu problemem.

na plaży
Laserowe usuwanie owłosienia w Poznaniu, to jak najbardziej godna uwagi propozycja, skierowana przede wszystkim dla kobiet. Dzięki niej właśnie można zapomnieć o ciągłym zastanawianiu się, czy te miejsce są odpowiednio ogolone czy też nie, co ma szczególnie duże znaczenie w okresie letnim. Tutaj nie ma obawy, że bikini odkryje nasze niedoskonałości, krostki, zaczerwieniania czy zapomniane owłosienie, którego zapomnieliśmy ogolić. Jeśli więc mielibyśmy odpowiedzieć na pytanie – czy warto postawić na depilację laserową, to jak najbardziej jesteśmy jej zwolennikami, bowiem nic, tak jak ona właśnie, nie pozwoli nam uzyskać tak nieskazitelnie gładkiej skóry, bez względu na to, czy w grę wchodzą nogi, pachy czy też bikini.

Oferujemy Państwu skuteczne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem najnowszych technologii. Nasz gabinet mieści się na ul. Sianowskiej 104 w Poznaniu. Zapraszamy!