Unikatowa technologia a badania

Zastosowanie wielu opatentowanych rozwiązań w laserze Vectus umożliwia usunięcie aż 56% więcej włosów aniżeli konkurencyjne lasery na rynku.

Czym jest laser Vectus?

Vectus to doskonalszy następca najpopularniejszego lasera od lat używanego w niemal każdym gabinecie depilacji – lasera Light Sheer. Przed Vectusem, uważano, że Light Sheer musi zostać zastąpiona urządzeniem bardziej skutecznym i sprawiającym mniej bólu. Dlatego cały czas toczyły się badania, które miały dać ludziom lepsze efekty i bardziej komfortowy zabieg. Efektem było stworzenie lasera Vectus, który dzięki czytnikowi melaniny Skintel potrafi doskonale identyfikować włos a następnie odpowiednio profilować wiązkę. Dodatkowym atutem jest to, że zabieg jest bardzo krótki w porównaniu do innych laserów. Siłą lasera Vectus jest to, że jest to urządzenie przede wszystkim medyczne, co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność. Skuteczność została potwierdzona badaniami oraz prestiżowym certyfikatem wydanym przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA. Już nie musisz bać się poparzeń, bólu czy długości zabiegu. Dzięki technologii Skintel Laser Vectus profiluje rodzaj zabiegu do Twojego ciała, włosów i na tej podstawie przeprowadzany jest zabieg idealnie dopasowany do Twojego problemu. Postaw na wygodę i bezpieczeństwo i umów się na wizytę.

PORÓWNANIE TECHNOLOGII

Na zdjęciu ocena skuteczności depilacji przy zastosowaniu lasera Vectus i LightSheer Duet przed i po 6-ciu miesiącach od zabiegu.

Zastosowana w Vectus™ jednolita wiązki światła na całej powierzchni optycznej wchodzącej w kontakt ze skórą to ogromna przewaga. Umożliwia to koagulację włosów w sposób bardziej jednolity na całym obszarze okienka zabiegowego.

LIGHTSHEER VS VECTUS

Rycina przedstawia cyfrowe zdjęcia końcówek oraz profilu wiązki głowic laserów Lightsheer i Vectus

Oferujemy Państwu skuteczne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem najnowszych technologii. Nasz gabinet mieści się na ul.Cieszkowskiego 38 w Swarzędzu. Zapraszamy!