Unikatowa technologia a badania

Zastosowanie wielu opatentowanych rozwiązań w laserze Vectus umożliwia usunięcie aż 56% więcej włosów aniżeli konkurencyjne lasery na rynku.

Laser Vectus w Poznaniu? Zapraszamy do naszego salonu medycyny estetycznej w Swarzędzu, położonego zaledwie 12 km od stolicy Wielkopolski. Profesjonalna depilacja laserowa wykonywana jest najnowocześniejszym sprzętem. Zabieg jest bezbolesny, a jednocześnie niezwykle skuteczny. Jeśli więc chcesz pozbyć się uciążliwych włosków, skorzystaj z naszej oferty. Nasz zespół specjalistów dba o komfort oraz bezpieczeństwo pacjenta przez cały czas trwania zabiegu. Zapraszamy na depilację laserową Vectus w Swarzędzu koło Poznania!

Skuteczna depilacja laserowa Vectus w Swarzędzu niedaleko Poznania

Depilacja laserowa laserem Vectus to absolutny hit w trwałym usuwaniu owłosienia. Dzięki zastosowanym w urządzeniu innowacyjnym technologiom zabieg pozwala na jeszcze większą skuteczność oraz dokładność. Dlatego też cieszy się ogromną popularnością wśród naszych pacjentów, którzy zauważają efekty już po pierwszej wizycie. Do najczęściej wybieranych okolic do depilacji należą między innymi:

  • pachy,
  • bikini,
  • wąsik,
  • nogi.

Depilacja laserowa Vectus w naszym gabinecie w Swarzędzu koło Poznania pozwala jednak na pozbycie się owłosienia z praktycznej każdej, problematycznej dla pacjenta części ciała. Warto pamiętać, że zabieg ten ma bezpośredni wpływ na podniesienie komfortu życia. Brak konieczności ciągłego golenia może zdecydowanie ułatwić codzienne funkcjonowanie. Sprawdź efekty depilacji laserowej!

Laser diodowy Vectus – poznaj najnowocześniejszą technologię

Laser diodowy Vectus, przy pomocy którego wykonywana jest depilacja laserowa w naszym salonie w Swarzędzu niedaleko Poznania, to urządzenie najwyższej jakości. Wyposażony został w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Nie tylko zapewniają one jego większą skuteczność, ale i podnoszą komfort oraz dbają o bezpieczeństwo pacjenta. Vectus to laser, który:

  • posiada czytnik melaniny Skintel,
  • wyposażony został w nowatorski system chłodzenia,
  • nie powoduje podrażnień, poparzeń, ani bólu,
  • indywidualnie dobiera parametry do skóry każdego pacjenta. 

Możesz więc bez obaw zdecydować się zabieg i cieszyć gładką skórą! Zobacz, jak działa depilacja laserowa i jak się przygotować do zabiegu. 

Gabinet medycyny estetycznej w Swarzędzu koło Poznania – zaufaj specjalistom!

Nasz gabinet medycyny estetycznej w Swarzędzu niedaleko Poznania to miejsce, w którym zadbasz o swoje ciało i pozbędziesz się uciążliwych problemów. Oprócz depilacji laserowej Vectus, wykonujemy także bezinwazyjny lifting twarzy HIFU. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i doskonale rozumiemy potrzebę pięknej oraz gładkiej skóry zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dlatego też zapraszamy Cię na nasze zabiegi! Vectus to laser, który pomoże Ci rozwiązać problem uciążliwego owłosienia – zapisz się na bezpłatną konsultację do salonu w Swarzędzu koło Poznania już teraz! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

PORÓWNANIE TECHNOLOGII

Na zdjęciu ocena skuteczności depilacji przy zastosowaniu lasera Vectus i LightSheer Duet przed i po 6-ciu miesiącach od zabiegu.

Zastosowana w Vectus™ jednolita wiązki światła na całej powierzchni optycznej wchodzącej w kontakt ze skórą to ogromna przewaga. Umożliwia to koagulację włosów w sposób bardziej jednolity na całym obszarze okienka zabiegowego.

LIGHTSHEER VS VECTUS

Rycina przedstawia cyfrowe zdjęcia końcówek oraz profilu wiązki głowic laserów Lightsheer i Vectus

Oferujemy Państwu skuteczne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem najnowszych technologii. Nasz gabinet mieści się na ul. Sianowskiej 104 w Poznaniu . Zapraszamy!