Lifting twarzy metodą HIFU.

Bezinwazyjny lifting skóry twarzy

Zatrzymaj utratę jędrności skóry

Utrata jędrności skóry to nieunikniony proces. Wraz z  wiekiem dochodzi do nieodwracalnych zmian w naszym organizmie, co ma wpływ na pracę naszych komórek, w tym fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, niezbędnych do utrzymania prawidłowego napięcia skóry.

Z wiekiem pogarsza się kondycja naszej skóry, a czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie słoneczne, wolne rodniki i toksyny nasilają ten proces.

Już od 30 roku życia gęstość włókien kolagenowych na 1 cm2 skóry spada rocznie o ok. 2%.

Rozwiązaniem są zabiegi kosmetyczne, które sprawiają że nasza skóra zacznie pracować na nowo.

Możemy to zrobić dzięki urządzeniu ULTRAFORMER wykorzystującemu technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową służącą do podgrzewania tkanek, takich jak skóra, tłuszcz i mięśnie.

Znów poczujesz się młodo

Zafunduj sobie gładką skórę

Mamy rozwiązanie
HIFU ULTRAFORMER III

Zabieg może być wykonywany, bez względu na porę roku.

HIFU ULTRAFORMER III to przełomowy bezoperacyjny lifting najnowszej  generacji.

To innowacyjne i uniwersalne rozwiązanie, które pozwala przywrócić prawidłowe  napięcie skóry.

Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa inicjuje procesy intensywnej regeneracji skóry, które rozwijają się przez 3 do 6 miesięcy

W wyniku podgrzania, tkanki obkurczają się,  dodatkowo, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń pobudzając komórki do produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg ten polega na wielokrotnym przykładaniu końcówki przetwornika do ciała, podgrzewającego tkankę na różnych głębokościach, w zależności od obszaru zabiegowego.

Ogromną zaletą  HIFU ULTRAFORMER III jest to, że nie wymaga on okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg bezinwazyjny i bezpieczny. Tuż po zabiegu możemy spodziewać się niewielkiego obrzęku i zaczerwienienia w poddanych zabiegowi obszarach ciała, jednak objawy te zwykle ustępują po kilu godzinach.

Przeciwskazania

Zabiegu nie powinno się przeprowadzać w następujących przypadkach:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • nowotwory
  • opryszczka, infekcje bakteryjne i wirusowe w obszarze zabiegowym
  • Stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej, dermatozy, uszkodzenia nakórka

Gładka i młoda skóra twarzy

Oferujemy Państwu skuteczne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem najnowszych technologii. Nasz gabinet mieści się na ul. Sianowskiej 104 w Poznaniu. Zapraszamy!