Lifting twarzy metodą HIFU

Bezinwazyjny lifting skóry twarzy

Zatrzymaj utratę jędrności skóry

Utrata jędrności skóry to nieunikniony proces. Wraz z  wiekiem dochodzi do nieodwracalnych zmian w naszym organizmie, co ma wpływ na pracę naszych komórek, w tym fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, niezbędnych do utrzymania prawidłowego napięcia skóry.

Z wiekiem pogarsza się kondycja naszej skóry, a czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie słoneczne, wolne rodniki i toksyny nasilają ten proces.

Już od 30 roku życia gęstość włókien kolagenowych na 1 cm2 skóry spada rocznie o ok. 2%.

Rozwiązaniem są zabiegi kosmetyczne, które sprawiają że nasza skóra zacznie pracować na nowo.

Możemy to zrobić dzięki urządzeniu ULTRAFORMER wykorzystującemu technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową służącą do podgrzewania tkanek, takich jak skóra, tłuszcz i mięśnie.

Znów poczujesz się młodo

Zafunduj sobie gładką skórę

Mamy rozwiązanie
HIFU ULTRAFORMER III

Zabieg może być wykonywany, bez względu na porę roku.

HIFU ULTRAFORMER III to przełomowy bezoperacyjny lifting najnowszej  generacji.

To innowacyjne i uniwersalne rozwiązanie, które pozwala przywrócić prawidłowe  napięcie skóry.

Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa inicjuje procesy intensywnej regeneracji skóry, które rozwijają się przez 3 do 6 miesięcy

W wyniku podgrzania, tkanki obkurczają się,  dodatkowo, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń pobudzając komórki do produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg ten polega na wielokrotnym przykładaniu końcówki przetwornika do ciała, podgrzewającego tkankę na różnych głębokościach, w zależności od obszaru zabiegowego.

Ogromną zaletą  HIFU ULTRAFORMER III jest to, że nie wymaga on okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg bezinwazyjny i bezpieczny. Tuż po zabiegu możemy spodziewać się niewielkiego obrzęku i zaczerwienienia w poddanych zabiegowi obszarach ciała, jednak objawy te zwykle ustępują po kilu godzinach.

Przeciwskazania

Zabiegu nie powinno się przeprowadzać w następujących przypadkach:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • nowotwory
  • opryszczka, infekcje bakteryjne i wirusowe w obszarze zabiegowym
  • Stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej, dermatozy, uszkodzenia nakórka

Gładka i młoda skóra twarzy

Na czym polega lifting twarzy?

Dla większości z nas starzejąca się skóra stanowi ogromny problem. Nie chcemy się starzeć, dlatego też pragniemy zrobić wszystko, aby ten proces starzenia się skóry zatrzymać. Stosowanie różnego rodzaju kosmetyków, stanowi jak najbardziej doskonały wybór, jednak nie jest on w stanie przywrócić skórze dawnej młodości. Decydując się jednak na lifting twarzy w Poznaniu, otrzymać można najwyższej jakości usługę, dzięki której zmieni się owal twarzy, skóra nabierze jędrności, a sam wygląd pozwoli cofnąć się nam…. o paręnaście lat.

Lifting twarzy w formie HIFU, to przede wszystkim profesjonalizm na najwyższym poziomie, z zapewnieniem każdemu z klientów 100% zadowolenia i satysfakcji wykonanego zabiegu, podczas którego fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, powodują powstawanie drobnych punktów koagulacji. Możliwe jest to dzięki silnemu zogniskowaniu i pracy na głębszych warstwach skóry, oczywiście bez naruszenia naskórka. 

Poprzez tego typu lifting twarzy, następuje ,,poparzenie”, które to stymuluje regenerację tkanek, tym samym też skracając włókna kolagenowe. Takie działanie sprawia, że poprawia się napięcie skóry, przy jednoczesnym jej uniesieniu.


lifting
Nie ma wątpliwości, iż HIFU, jako nowoczesna metoda liftingu twarzy, jest dziś jedną z najczęściej wykorzystywanych, jako najbardziej skuteczna forma zatrzymania starzenia się skóry. Dzięki niej, nie ma konieczności korzystania z pomocy chirurgów plastyków, bowiem takimi właśnie zabiegami, można wykonać jak najbardziej skuteczny lifting twarzy w Poznaniu, który jesteśmy przekonani, okaże się być w pełni satysfakcjonujący dla wszystkich klientów z niego korzystających.
krem na twarzy

Zalecenia przed zabiegiem

Tak naprawdę decydując się na lifting twarzy w Poznaniu, nie trzeba w żaden sposób przygotowywać się do zabiegu, co dla większości osób stanowi ogromny plus. Niezbędna jest jedynie wizyta konsultacyjna, na której to specjalista powinien zebrać wszelkie niezbędne informacje o pacjencie i jego stanie zdrowia, a następnie omówić, jak taki zabieg – lifting twarzy wygląda i jakich można spodziewać się po nim efektów. W dniu zabiegu jedynie, osoby mające niski próg bólu, powinny przyjąć lek przeciwbólowy, najlepiej paracetamol, bowiem ibuprofen, nurofen i ketoprofen nie może być tutaj stosowany, gdyż wygasza proces zapalny w skórze, jaki taki HIFU specjalnie wywołuje. A czy nie można zastosować znieczulenia w formie kremu? Nie, bowiem lifting twarzy z wykorzystaniem HIFU, pracuje na głębokich warstwach skóry, a tam krem nie jest po prostu w stanie dotrzeć.

Czy lifting jest dla wszystkich?

Choć sama lifting twarzy jest jak najbardziej bezpieczny w swoim działaniu, to jednak istnieją przeciwwskazania do tego, aby go zastosować. Kiedy więc nie powinno się go absolutnie wykonywać? Na pewno w przypadku ciąży i karmienia piersią, po przebytym udarze mózgu, przy skłonnościach do powstawania blizn przerostowych. Ponadto, nie jest to zabieg dla osób zmagających się z chorobami autoimmunologicznymi, z chorobami nowotworowymi, chorobami serca. Nie powinno się również przeprowadzać liftingu twarzy przy stanach zapalnych skóry, przy obecności kwasu hialuronowego czy też w przypadku osób, które zażywają leki przeciwkrzepliwe.

Zalecenia po zabiegu

Oprócz samej kwestii wykonania zabiegu liftingu twarzy, istotne znaczenie mają także zalecenia po zabiegu i stosowanie się do nich. O czym więc należy pamiętać? Na pewno tuż po zabiegu zaleca się przykładać na twarz łagodzące maski chłodzące, które koją skórę i dają uczucie ulgi. Bezpośrednio po zabiegu liftingu twarzy w Poznaniu, nie można wykonywać żadnej aktywności fizycznej, jak również i nie powinno się nagrzewać ciała, a więc korzystać z solarium, z sauny czy z opalania na słońcu. Przez sześć godzin nie wolno dotykać obszaru, który został poddany zabiegowi. Co więcej, przed 48 godzin nie wolno masować twarzy, pocierać jej i poddawać się innym zabiegom. Przez 7 dni nie należy stosować peelingów, które złuszczyłyby skórę. I co istotne, jedynym lekiem przeciwbólowym jest paracetamol.

Oferujemy Państwu skuteczne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem najnowszych technologii. Nasz gabinet mieści się na ul. Sianowskiej 104 w Poznaniu. Zapraszamy!